Ćwiczenia obronne Powiatu Pruszkowskiego

UWAGA!!

W dniach 15 i 16 listopada 2023 r. na terenie Powiatu Pruszkowskiego, ze szczególnym uwzględnieniem gminy Pruszków i gminy Nadarzyn, odbędą się ćwiczenia obronne z udziałem wojska i policji. W razie znalezienia się w obszarze, na którym są prowadzone ćwiczenia, prosimy o zachowanie spokoju i zastosowanie się do poleceń Organizatora ćwiczenia lub służb porządkowych. Organizatorem ćwiczenia jest Powiat Pruszkowski.

W dniu 15 listopada Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. będzie otwarte w godzinach 8.00 – 15.30

Prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Nadarzyn Sp. z o.o. zwraca się do osób, które w tych dniach będą planowały wizytę w budynku przy ul. Granicznej 4 w Nadarzynie, o szczególną ostrożność a jeśli będzie to możliwe, o zmianę planowanej daty wizyty. Praca Przedsiębiorstwa Komunalnego Nadarzyn Sp. z o.o. będzie w tych dniach utrudniona.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Wielkość czcionki
Własny kontrast